KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13534604
nr 1353 4604
Jörgen Boberg
(1940-2009), Danmark
Etsning, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad, 20x11 cm
Jørgen Boberg, Dansk bildkonstnär född 1940, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:24:09
11/10 21:15:04